Forkliftonline » Trailers broker Gaetano Esposito
За нас
Мапа

Trailers broker Gaetano Esposito

Контакти
Во продажба: 23 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Esposito
Esposito
Јазици: руски, португалски, германски, италијански, шпански, англиски
+39 349 315... Прикажи +39 349 315 1043
Адреса
Италија, Лигурија, 16033 , Lavagna (GE), Corso Genova 292
Локално време на дилерот: 00:27 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Trailers broker Gaetano Esposito
Филтер

23 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1989 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2007 Километража 11500 м/ч Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 45000 кг
Година 2010 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пристанишен кран
Носивост 20000 кг
Година 1989 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
далекусежен слагач Liebherr LRS645 далекусежен слагач Liebherr LRS645
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража 11800 м/ч Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 45000 кг
Година 2017 Километража 22000 м/ч Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година 1992 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Терминал камион влекач
Година 2000 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 45000 кг
Година 2016 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг
Година 1986 Километража 13800 м/ч Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Зафатнина 92 м³
Година Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
нови полуприколка за превоз на контејнери Fliegl SDS 380 V1 нови полуприколка за превоз на контејнери Fliegl SDS 380 V1 нови полуприколка за превоз на контејнери Fliegl SDS 380 V1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Година Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2022 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
нови полуприколка кипер Fliegl DHKA 390
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Година Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион влекач
Носивост 60000 кг
Година Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)