Forkliftonline » Euro-Truck Sp. z o. o.
4.1
169 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
169

Euro-Truck Sp. z o. o.

Контакти
Во продажба: 226 огласа
3 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
EURO-TRUCK
EURO-TRUCK
Јазици: украински, полски, руски, англиски
+48 601 33... Прикажи +48 601 334 452
+48 693 33... Прикажи +48 693 334 492
Адреса
Полска, Мазовско војводство, 05-552, Mroków k/Warszawy, Al. Krakowska 51c
Локално време на дилерот: 09:52 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Euro-Truck Sp. z o. o.
Филтер

226 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.530 € PLN 104.500 PLN
Полуприколка со церада
Година 2022 Километража Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
24.530 € PLN 104.500 PLN
Полуприколка со церада
Година 2022 Километража Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мал фургон
Година 2022 Километража 30200 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хеџбек
Година 2018 Километража 141000 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кросоувер
Година 2018 Километража 99000 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
17.490 € PLN 74.500 PLN
Камион за транспорт на гориво
Година 2006 Километража 1255597 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хеџбек
Година 2021 Километража 32000 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
18.750 € PLN 79.900 PLN
Комбе фургон
Носивост 1410 кг Зафатнина 13.68 м³
Година 2020 Километража 87000 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 140000 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кросоувер
Година 2020 Километража 75000 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седан
Година 2019 Километража 99500 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
8.333 € PLN 35.500 PLN
Камион со церада < 3.5т
Зафатнина 23 м³
Година 2017 Километража 540575 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2013 Километража 1456947 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
18.520 € PLN 78.900 PLN
Комбе фургон
Година 2020 Километража 87700 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седан
Година 2017 Километража 84000 км Сила
Полска, Mroków k/Warszawy