Forkliftonline » Center Lifts Polska Piotr Kaszowski sp. k.
За нас
Мапа

Center Lifts Polska Piotr Kaszowski sp. k.

Контакти
Во продажба: 92 огласа
16 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Piotr Kaszowski
Piotr Kaszowski
Јазици: германски, англиски
Пон. - Пет. 08:30 - 16:00
Саб. 09:00 - 13:00
+48 500 07... Прикажи +48 500 076 333
Јазици: француски
+33 6 66 78... Прикажи +33 6 66 78 61 50
Јазици: полски
+48 501 50... Прикажи +48 501 509 006
Прикажи се
Адреса
Полска, Подкарпати, 35-232, Rzeszow, ul.Borowa 42 C
Локално време на дилерот: 10:15 (CEST)
Полска, Подкарпати, 35-232, Rzeszów, Ul. Borowa 42C
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Center Lifts Polska Piotr Kaszowski sp. k.
Филтер

92 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.740 € PLN 309.900 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
70.390 € PLN 299.900 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
68.050 € PLN 289.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2010 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2015 Километража 2457 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2014 Километража 3122 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2015 Километража 2457 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
49.270 € PLN 209.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2007 Километража 5032 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
962,40 € PLN 4.100 PLN
Работна платформа
Година Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
850 € Без ДДВ
Работна платформа
Година 2020 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
5.845 € PLN 24.900 PLN
Работна платформа
Носивост 300 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
5.845 € PLN 24.900 PLN
Резервни делови
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
37.530 € PLN 159.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 30237 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT 400 - 25 m Multitel MX250 boom lift bucket truck возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT 400 - 25 m Multitel MX250 boom lift bucket truck
2
Контактирајте го продавачот
56.310 € PLN 239.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2019 Километража 36300 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
31.190 € PLN 132.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 34929 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
35.650 € PLN 151.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 63178 км Сила
Полска, Rzeszów