Forkliftonline » EUROMARKT d.o.o.
4.6
52 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
52

EUROMARKT d.o.o.

Контакти
Во продажба: 46 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Ilija Jagodin
Ilija Jagodin
+385 1 240... Прикажи +385 1 2405 844
+385 1 240... Прикажи +385 1 2405 866
Адреса
Хрватска, 10000, Zagreb, Ul. Resnik I, 45
Локално време на дилерот: 10:46 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи EUROMARKT d.o.o.
Филтер

46 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.600 €
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг
Година 2017 Километража 6863 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг
Година Километража 14968 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
67.900 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4200 кг
Година 2019 Километража 3191 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 1500 кг
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 2880 кг
Година 2010 Километража 8968 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг
Година 2017 Километража 7175 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2016 Километража 9772 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2015 Километража 13126 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 11673 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
1 €
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2015 Километража 12415 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 5500 кг
Година 2008 Километража 4707 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
19.250 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2016 Километража 7736 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 4990 кг
Година 2017 Километража 10249 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 10865 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb