Forkliftonline » EUROPEA DE CARRETILLAS
4.7
36 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
36

EUROPEA DE CARRETILLAS

Контакти
Во продажба: 155 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Marcos Blasco
Marcos Blasco
Јазици: полски, шпански, германски, англиски
+34 650 48 ... Прикажи +34 650 48 41 50
+34 961 21 ... Прикажи +34 961 21 18 35
Адреса
Шпанија, Валенсија, 46469, Beniparrell, Carrer del Cementeri, 12
Локално време на дилерот: 10:43 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи EUROPEA DE CARRETILLAS
Филтер

155 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.580 €
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2020 Километража 3850 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
1.850 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година 2024 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2021 Километража 485 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2019 Километража 12543 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2019 Километража 41199 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
9.250 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 2024 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
дизел вилушкар Heli CPCD25 XC26H
1
Контактирајте го продавачот
22.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража 437 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
22.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража 469 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
22.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража 383 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell