Forkliftonline » Przedsiębiorstwo Handlowe "EWIMAX" Stasiński Mariusz
4.4
460 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
460

Przedsiębiorstwo Handlowe "EWIMAX" Stasiński Mariusz

Контакти
Во продажба: 14 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Mariusz Stasinski
Mariusz Stasinski
Јазици: полски, англиски
+48 517 42... Прикажи +48 517 428 399
+48 517 42... Прикажи +48 517 428 399
+48 61 447 ... Прикажи +48 61 447 52 53
Адреса
Полска, Великополско војводство, 64-330, Opalenica, Jana Kasprowicza 24
Локално време на дилерот: 09:30 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Przedsiębiorstwo Handlowe "EWIMAX" Stasiński Mariusz
Филтер

14 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.737 € PLN 28.700 PLN
Преса за старо железо
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
5.467 € PLN 23.290 PLN
Трактор косилка
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
926,90 € PLN 3.949 PLN
Дробилка за дрво
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
2.218 € PLN 9.449 PLN
Дробилка за дрво
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
1.666 € PLN 7.099 PLN
Фреза за пенушки
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
нови дробилка за дрво Stiler REBAK CEDRUS RB 03 нови дробилка за дрво Stiler REBAK CEDRUS RB 03 нови дробилка за дрво Stiler REBAK CEDRUS RB 03
3
Контактирајте го продавачот
1.760 € PLN 7.499 PLN
Дробилка за дрво
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
4.671 € PLN 19.900 PLN
Трактор косилка
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
3.051 € PLN 13.000 PLN
Тренчер
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
3.756 € PLN 16.000 PLN
Дробилка за дрво
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
2.582 € PLN 11.000 PLN
Аератор за трева
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
4.683 € PLN 19.950 PLN
Улична правосмукалка
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
5.140 € PLN 21.900 PLN
Трактор косилка
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
3.101 € PLN 13.210 PLN
Вибро плоча
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
1.150 € PLN 4.900 PLN
Пумпа за масло
Година 2005 Километража Сила
Полска, Opalenica