Forkliftonline » EXIM MAQUINARIA
4.6
12 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
12

EXIM MAQUINARIA

Контакти
Во продажба: 40 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Eduardo Zaragoza
Eduardo Zaragoza
+34 961 53 ... Прикажи +34 961 53 93 66
Адреса
Шпанија, Валенсија, 46190, Ribarroja del Turia, C/Pedrapiquers s/n - P.I Ribarroja-sector 13
Локално време на дилерот: 04:05 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи EXIM MAQUINARIA
Филтер

40 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Багер гасеничар
Година Километража 18600 м/ч Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 2266 м/ч Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 36000 м/ч Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Камион-шасија
Година Километража 598762 км Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража 220709 км Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража 235000 км Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Челустна дробилка
Година Километража 3530 м/ч Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Камион рол кипер
Година Километража 574655 км Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 60 м³
Година Километража Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
камион за ѓубре MAN TGA 28.350 камион за ѓубре MAN TGA 28.350
2
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион за ѓубре
Година 2006 Километража 314808 км Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
21.200 €
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
69.800 €
Камион за ѓубре
Година 2013 Километража 233986 км Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
37.800 €
Камион кипер
Година 2011 Километража 360000 км Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Камион за ѓубре
Година Километража 182278 км Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Вибрационо сито
Година Километража 12844 м/ч Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia