Forkliftonline » ТОВ Експресбуд
За нас
Мапа

ТОВ Експресбуд

Контакти
Во продажба: 40 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Тарас
Тарас
+380 97 999... Прикажи +380 97 999 2951
+380 67 811... Прикажи +380 67 811 3080
+380 67 811... Прикажи +380 67 811 3081
Адреса
Украина, Лавовска област, Львов
Локално време на дилерот: 00:40 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ТОВ Експресбуд
Филтер

40 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 1995 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Мини багер
Година 2013 Километража 2800 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Ножична платформа
Носивост 700 кг
Година 1999 Километража 3000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Lviv
моторна полирка за бетон BT 60 моторна полирка за бетон BT 60 моторна полирка за бетон BT 60
3
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Моторна полирка за бетон
Година 2014 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 1800 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Ножична платформа
Носивост 680 кг
Година 2015 Километража 1600 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Мобилен компресор
Евро Euro 6
Година 2009 Километража 1257 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Компактор
Година 2007 Километража 600 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1790 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Моторна полирка за бетон
Година 2014 Километража Сила
Украина, Lviv
моторна полирка за бетон Віброрейка Bullfloat VTBF20 моторна полирка за бетон Віброрейка Bullfloat VTBF20
2
Контактирајте го продавачот
600 €
Моторна полирка за бетон
Година 2014 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Моторна полирка за бетон
Година 2024 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
81.000 €
Автодигалка
Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 140000 км Сила
Украина, Lviv