Forkliftonline » Fass Baumaschinen GmbH & Co. KG
5.0
9 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
9

Fass Baumaschinen GmbH & Co. KG

Контакти
Во продажба: 14 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Franz Peter Fass
Franz Peter Fass
Јазици: германски
+49 171 47... Прикажи +49 171 4739380
+49 7163 5... Прикажи +49 7163 531788
+49 7163 5... Прикажи +49 7163 531789
Адреса
Германија, Баден-Виртемберг, 73230, Kirchheim, Kruichling 12
Локално време на дилерот: 00:32 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Fass Baumaschinen GmbH & Co. KG
Филтер

14 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 04/2004 Километража 179990 км Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 12/2019 Километража 4000 км Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 06/2006 Километража Сила
Германија, Kirchheim
автодигалка Liebherr 60 t Sonderspitze / Montagespitze für LTM 1300/1 bzw. LTM 1300-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 06/2006 Километража Сила
Германија, Kirchheim
фелна Titan Stahlfelgen für LIEBHERR LTM Mobilkräne - Typ 25-11.00/1,7 фелна Titan Stahlfelgen für LIEBHERR LTM Mobilkräne - Typ 25-11.00/1,7 фелна Titan Stahlfelgen für LIEBHERR LTM Mobilkräne - Typ 25-11.00/1,7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фелна
Година 2016 Километража
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 06/2008 Километража 205189 км Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година 11/1994 Километража 111802 км Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
1.100.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 02/2017 Километража 71524 км Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража 6500 км Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 44140 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2012 Километража Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2006 Километража Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 10500 м/ч Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 2004 Километража Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 100 км Сила
Германија, Kirchheim