Forkliftonline » ФГ "Ліон"
За нас
Мапа

ФГ "Ліон"

Контакти
Во продажба: 7 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Сергій
Сергій
Јазици: украински, руски
+380 67 566... Прикажи +380 67 566 7911
Адреса
Украина, Дњипропетровска област, Пятихатки, Днепропетровская обл.
Локално време на дилерот: 09:47 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ФГ "Ліон"
Филтер

7 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2009 Километража 6993 м/ч Сила
Украина, P'yatykhatky
Контактирајте го продавачот
4.711 € UAH 200.000 UAH
Комбајн за жито
Година 1988 Километража Сила
Украина, P'yatykhatky
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2008 Километража 13000 м/ч Сила
Украина, P'yatykhatky
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.920 €
Тркала трактор
Година 1997 Километража 8800 м/ч Сила
Украина, P'yatykhatky
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.920 €
Камион кипер
Година 2007 Километража 800000 км Сила
Украина, P'yatykhatky
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2017 Километража Сила
Украина, P'yatykhatky
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Сила
Украина, P'yatykhatky