Forkliftonline » FOREDIL SRL
4.2
29 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
29

FOREDIL SRL

Контакти
Во продажба: 6 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Francesco Salvato
Francesco Salvato
Јазици: италијански
+39 049 6... Прикажи +39 049 631200
+39 049 6... Прикажи +39 049 631842
Адреса
Италија, Венето, Rubano, via E. Fermi, 22
Локално време на дилерот: 09:03 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи FOREDIL SRL
Филтер

6 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала Volvo EWR 150E багер на тркала Volvo EWR 150E
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Италија, Rubano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 1500 кг
Година 1996 Километража Сила
Италија, Rubano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 2500 кг
Година 1999 Километража Сила
Италија, Rubano
багер гасеничар Volvo EC 220ENL багер гасеничар Volvo EC 220ENL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Италија, Rubano
резервни делови VOLVO ESCAVATORE за багер Volvo резервни делови VOLVO ESCAVATORE за багер Volvo резервни делови VOLVO ESCAVATORE за багер Volvo
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервни делови
Година Километража Сила
Италија, Rubano
резервни делови PALA GOMMATA за натоварувач со тркала Volvo резервни делови PALA GOMMATA за натоварувач со тркала Volvo резервни делови PALA GOMMATA за натоварувач со тркала Volvo
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервни делови
Година Километража Сила
Италија, Rubano