Forkliftonline » ООО ФОРКЛИФТ-СПЕЦТЕХ
5.0
6 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
6

ООО ФОРКЛИФТ-СПЕЦТЕХ

Контакти
Во продажба: 6 огласа
Телефонските броеви се проверени
Игорь
Игорь
Јазици: украински, руски
+380 67 921... Прикажи +380 67 921 9383
+380 67 440... Прикажи +380 67 440 7145
+380 44 587... Прикажи +380 44 587 9065
Адреса
Украина, Киевска област, Киев, ул. Экскаваторная 24
Локално време на дилерот: 11:01 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ООО ФОРКЛИФТ-СПЕЦТЕХ
Филтер

6 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.700 US$ EUR ≈ 11.920 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 11130 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.600 US$ EUR ≈ 13.710 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 11840 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 7.416 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2007 Километража 3440 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.900 US$ EUR ≈ 8.355 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2008 Километража 2670 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.700 US$ EUR ≈ 8.167 €
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 2003 Километража 9900 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.700 US$ EUR ≈ 9.106 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2010 Километража 540 м/ч Сила
Украина, Kyiv