Forkliftonline » Forklifthouse BV
5.0
2 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
2

Forklifthouse BV

Контакти
Во продажба: 175 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
+31 418 68... Прикажи +31 418 684 305
+31 418 68... Прикажи +31 418 684 317
Jon Breeuwsma
Jon Breeuwsma
Јазици: германски, холандски, англиски
+003104186... Прикажи +00310418684305
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 5301KR, ZALTBOMMEL, SCHIMMINCK 00001
Локално време на дилерот: 10:08 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Forklifthouse BV
Филтер

175 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг
Година 2017 Километража 4800 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2013 Километража 9011 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich EJE225 електричен палетар Jungheinrich EJE225 електричен палетар Jungheinrich EJE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг
Година 2019 Километража 2001 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2015 Километража 11166 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2016 Километража 10366 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг
Година 2018 Километража 10690 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich ERE120 електричен палетар Jungheinrich ERE120 електричен палетар Jungheinrich ERE120
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 3288 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 5457 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich ERE120 електричен палетар Jungheinrich ERE120 електричен палетар Jungheinrich ERE120
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 3414 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2012 Километража 7595 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг
Година 2017 Километража 4291 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 6682 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 6863 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2019 Километража 10413 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 2221 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel