Forkliftonline » Fortza.ro
4.2
108 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
108

Fortza.ro

Контакти
Во продажба: 19 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Raluca Gornic
Raluca Gornic
Јазици: романски, унгарски, италијански, англиски
+40 760 78... Прикажи +40 760 785 511
+40 269 83... Прикажи +40 269 838 450
Адреса
Романија, Sibiu, 551010, Medias, Str Garii, Nr. 10 551010
Локално време на дилерот: 00:33 (EEST)
Романија
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Fortza.ro
Филтер

19 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 01/1984 Километража 3900 м/ч Сила
Романија, Medias
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година Километража Сила
Романија, Medias
кула кран Potain HD 16B кула кран Potain HD 16B кула кран Potain HD 16B
3
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 1500 кг
Година 1996 Километража Сила
Романија
кула кран FMGru MI
1
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Кула кран
Година Километража Сила
Романија, Mediaș
кула кран Benazzato BENAZZATO 193S кула кран Benazzato BENAZZATO 193S кула кран Benazzato BENAZZATO 193S
3
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Кула кран
Носивост 1200 кг
Година 2000 Километража Сила
Романија
кула кран Potain SIMMA GTA 62 кула кран Potain SIMMA GTA 62 кула кран Potain SIMMA GTA 62
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 1987 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Автодигалка
Година 2010 Километража Сила
Романија, Mediaș
кула кран Vicario OMV 185.8 кула кран Vicario OMV 185.8 кула кран Vicario OMV 185.8
3
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 1993 Километража Сила
Романија
кула кран FARI FH 30 кула кран FARI FH 30 кула кран FARI FH 30
3
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 1998 Километража Сила
Романија
кула кран Fari SL 40 кула кран Fari SL 40 кула кран Fari SL 40
3
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 1998 Километража Сила
Романија, Medias
кула кран ASTOM ATS 620 кула кран ASTOM ATS 620
2
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Кула кран
Носивост 1200 кг
Година 1976 Километража Сила
Романија
нови кула кран Potain GTMR 331
1
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Кула кран
Година Километража Сила
Романија, Mediaș
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 3000 кг
Година 11/2001 Километража Сила
Романија, Medias
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 2007 Километража Сила
Романија
кула кран FERRO FSR32i кула кран FERRO FSR32i кула кран FERRO FSR32i
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 1998 Километража Сила
Романија