Forkliftonline » Fricke Landmaschinen GmbH
4.5
202 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
202

Fricke Landmaschinen GmbH

Контакти
Во продажба: 656 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Henrik Martens
Henrik Martens
Јазици: германски, англиски
+49 1517 05... Прикажи +49 1517 0589191
+49 4281 7... Прикажи +49 4281 712710
Uwe Wilkens
Uwe Wilkens
Јазици: германски
+49 171 86... Прикажи +49 171 8628137
+49 4281 7... Прикажи +49 4281 712710
+49 4281 7... Прикажи +49 4281 712340
Адреса
Германија, Долна Саксонија, D 27404 , Gyhum-Bockel, Wichernstrasse 2
Локално време на дилерот: 09:54 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Fricke Landmaschinen GmbH
Филтер

656 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 6800 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 9129 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
брза спојка Saphir VLS Aufnahme für Claas Scorpion за телескопски натоварувач Claas Scorpion брза спојка Saphir VLS Aufnahme für Claas Scorpion за телескопски натоварувач Claas Scorpion
2
Контактирајте го продавачот
480 € Без ДДВ
Брза спојка
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
990 € Без ДДВ
Вилушки
Носивост 2500 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
87.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 1909 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Хидрауличен вилушкар
Година 2023 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
99.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража 38 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
132.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража 249 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Вилушки
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
295 €
Вилушки
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Стрела на утоварувач
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
99.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 730 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
600 €
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Сенопревртувач
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum