Forkliftonline » FIRMA TRANSPORTOWA "TRZCIŃSKI"
2.2
17 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
17

FIRMA TRANSPORTOWA "TRZCIŃSKI"

Контакти
Во продажба: 18 огласа
Телефонските броеви се проверени
Robert
Robert
Јазици: полски
+48 91 416 ... Прикажи +48 91 416 47 70
+48 601 42... Прикажи +48 601 420 009
+48 91 416 ... Прикажи +48 91 416 47 70
Адреса
Полска, Западно-поморско војводство, 74-100, GRYFINO, ARMII KRAJOWEJ 57
Локално време на дилерот: 23:25 (CEST)
Полска, Западно-поморско војводство, 74-105, Pniewo, Przemysłowa, 11
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи FIRMA TRANSPORTOWA "TRZCIŃSKI"
Филтер

18 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.840 € PLN 85.900 PLN
Страничен вилушкар
Носивост 10000 кг
Година 2000 Километража Сила
Полска, Pniewo
Контактирајте го продавачот
39.150 € PLN 169.500 PLN
Страничен вилушкар
Носивост 18000 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража Сила
Полска, Pniewo
Контактирајте го продавачот
34.600 € PLN 149.800 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 18000 кг
Година Километража 6370 м/ч Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
6.674 € PLN 28.900 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година Километража Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
22.750 € PLN 98.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Евро Euro 6
Година 2010 Километража 6047 м/ч Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1200 кг
Година 2002 Километража Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
46,19 € PLN 200 PLN
Погонска оска
Година 2000 Километража Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
рачен виљушкар рачен виљушкар рачен виљушкар
3
Контактирајте го продавачот
900,70 € PLN 3.900 PLN
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Полска, Gryfino
хидрауличен мотор Caterpillar за товарач на контејнери Kalmar dc25 хидрауличен мотор Caterpillar за товарач на контејнери Kalmar dc25 хидрауличен мотор Caterpillar за товарач на контејнери Kalmar dc25
3
Контактирајте го продавачот
2.841 € PLN 12.300 PLN
Хидрауличен мотор
Година 1995 Километража Сила
Полска, Gryfino
тежок вилушкар Kalmar DC25 тежок вилушкар Kalmar DC25 тежок вилушкар Kalmar DC25
3
Контактирајте го продавачот
2.841 € PLN 12.300 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг
Година 1995 Километража Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
6.674 € PLN 28.900 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 1990 Километража Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
11.200 € PLN 48.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 6300 кг
Година 1991 Километража Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
12.820 € PLN 55.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 05/1999 Километража 6435 м/ч Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
11.520 € PLN 49.900 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг
Година 1997 Километража Сила
Полска, Gryfino