Forkliftonline » GA-TEC Gabelstaplertechnik GmbH
3.6
56 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
56

GA-TEC Gabelstaplertechnik GmbH

Контакти
Во продажба: 200 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Florian Wiesner
Florian Wiesner
Јазици: германски, шпански, италијански, англиски
+49 231 925... Прикажи +49 231 92528127
+49 231 925... Прикажи +49 231 92528128
Адреса
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, 44263, Dortmund, Freie-Vogel-Str. 11
Локално време на дилерот: 03:21 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи GA-TEC Gabelstaplertechnik GmbH
Филтер

200 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2010 Километража 15896 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2010 Километража 19446 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2011 Километража 19930 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 2022 Километража 1314 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
10.880 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2005 Километража 15972 м/ч Сила
Германија, Dortmund
електричен палетар EP Equipment EPL154
1
Контактирајте го продавачот
1.890 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година 2024 Километража Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2018 Километража 5001 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг
Година 2016 Километража 12759 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
76.000 €
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
4.390 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
4.390 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 2014 Километража 7583 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
25.450 €
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2022 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Dortmund