Forkliftonline » Kuijpers Trading B.V.
4.0
98 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
98

Kuijpers Trading B.V.

Контакти
Во продажба: 188 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Jeroen
Jeroen
Јазици: германски, холандски, англиски
+31 6 222... Прикажи +31 6 22288919
Kees
Kees
Јазици: холандски, англиски
+31 6 120... Прикажи +31 6 12098720
+31 13 720... Прикажи +31 13 720 0972
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 5048 CK , Tilburg, Minosstraat 8
Локално време на дилерот: 10:47 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Kuijpers Trading B.V.
Филтер

188 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 35760 кг
Година 2020-11-09 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Камион за ѓубре
Носивост 9695 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09-08 Километража 189039 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Камион фургон
Носивост 5613 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-03-18 Километража 229948 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Полуприколка завеса
Носивост 30070 кг
Година 2007-04-24 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Полуприколка завеса
Носивост 30530 кг
Година 2007-02-21 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Камион влекач
Носивост 12090 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-10-14 Километража 547992 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
9.250 €
Камион со завеса
Носивост 9400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-09-17 Километража 853664 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
16.400 €
Полуприколка ладилник
Носивост 29830 кг
Година 2012-11-27 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
38.800 €
Камион фургон
Носивост 5125 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-03-28 Километража 247411 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
98.800 €
Камион влекач
Носивост 16482 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-05-10 Километража 55000 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Полуприколка фургон
Носивост 21380 кг
Година 2016-12-07 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Полуприколка завеса
Носивост 15490 кг
Година 2007-03-01 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Полуприколка фургон
Носивост 26340 кг
Година 2012-03-09 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
2.600 €
Полуприколка фургон
Носивост 26340 кг
Година 2012-03-09 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Полуприколка завеса
Носивост 13600 кг
Година 2000-05-31 Километража Сила
Холандија, Tilburg