Forkliftonline » Gassmann GmbH
4.8
136 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
136

Gassmann GmbH

Контакти
Во продажба: 2505 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: германски
+49 551 ... Прикажи +49 551 82020
+49 551 ... Прикажи +49 551 82285
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 37120, Bovenden, Alte Bundesstr. 48
Локално време на дилерот: 10:30 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Gassmann GmbH
Филтер

2505 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Мобилна товарна рампа
Година Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1981 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 1967 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
990 € Без ДДВ
Самоистоварувачки сандак
Зафатнина 7 м³
Година 1999-06 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
вилушкар на три тркала Andere LE20 66MP
1
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг
Година 1999 Километража 6000 км Сила
Германија, Bovenden
мобилна товарна рампа Andere Radmulden VFR-SO
1
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Мобилна товарна рампа
Година 2005 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
електричен палетар Andere LEH 16 C
1
Контактирајте го продавачот
600 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 1991 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
работна платформа Andere Int2 работна платформа Andere Int2
2
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Работна платформа
Година 2008 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Електрохидраулична дигалка
Носивост 1350 кг
Година 2004 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Едношинска дигалка
Година 2005 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2004 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Фаќач за округли бали
Година 2000 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 1988 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 1994 Километража 3900 км Сила
Германија, Bovenden