Forkliftonline » GAST TRUCKS VENLO BV
4.5
72 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
72

GAST TRUCKS VENLO BV

Контакти
Во продажба: 63 огласа
19 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Dave Dorssers
Dave Dorssers
Јазици: англиски
Пон. - Пет. 08:30 - 18:00
Саб. 09:00 - 13:00
+31 6 118... Прикажи +31 6 11825518
+31 77 324... Прикажи +31 77 324 5100
Rens Hopmans
Rens Hopmans
Јазици: англиски
Пон. - Пет. 08:30 - 18:00
Саб. 09:00 - 13:00
+31 77 324... Прикажи +31 77 324 5100
+31 6 222... Прикажи +31 6 22221710
Адреса
Холандија, Лимбург, 5928LV, Venlo, Dirk Hartogweg 16
Локално време на дилерот: 09:01 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи GAST TRUCKS VENLO BV
Филтер

63 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Камион влекач
Носивост 12013 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 683532 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Камион влекач
Носивост 12631 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 687337 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Камион влекач
Носивост 11162 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 917482 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
26.750 €
Камион влекач
Носивост 23795 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 416012 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
24.750 €
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 41680 кг
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион влекач
Носивост 11569 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 1067745 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Полуприколка завеса
Носивост 32340 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 37450 кг
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Полуприколка фургон
Носивост 13620 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 37750 кг
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 37750 кг
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 37750 кг
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
35.950 €
Комбе фургон
Носивост 516 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 133130 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Камион влекач
Носивост 10550 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 2442277 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Камион влекач
Носивост 13100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 667668 км Сила
Холандија, Venlo