Forkliftonline » Geerdink J. Handel BV
5.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

Geerdink J. Handel BV

Контакти
Во продажба: 40 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Johan Geerdink
Johan Geerdink
Јазици: германски, англиски, француски, холандски
Пон. - Пет. 09:00 - 17:00
Саб. 10:00 - 12:00
+31 6 533... Прикажи +31 6 53324623
Адреса
Холандија, Оверејсел, 7626 LN, Borne, Piepersveldweg 22
Локално време на дилерот: 10:56 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Geerdink J. Handel BV
Филтер

40 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 6100 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 5450 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 1991 Километража Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2003 Километража 4391000 км Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 08/2015 Километража 3950 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Асфалт павер со тркала
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење со кран
Година 1999 Километража 524900 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1997 Километража 7700 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Хидрауличен чекан
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2003 Километража 457000 км Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Апарат за заварување
Година Километража Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2018 Километража 1890 м/ч Сила
Холандија, Borne