Forkliftonline » Гефест
За нас
Мапа

Гефест

Контакти
Во продажба: 26 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Олександр
Олександр
Јазици: украински, руски
+380 99 757... Прикажи +380 99 757 3548
+380 99 900... Прикажи +380 99 900 3495
Адреса
Украина, Черновечка област, Чернівці
Локално време на дилерот: 11:16 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Гефест
Филтер

26 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Менувач
Година 1995 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен ротор
Година 1995 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
педал за гас за багер педал за гас за багер педал за гас за багер
3
Контактирајте го продавачот
250 €
Педал за гас
Година Километража Сила
Украина, Chernivtsi
брегасто вратило за камион влекач MAN TGA брегасто вратило за камион влекач MAN TGA
2
Контактирајте го продавачот
280 US$ EUR ≈ 262,90 €
Брегасто вратило
Година 2006 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
кука за влечење Schmidt Дишло причепа тандем за приколка Krone кука за влечење Schmidt Дишло причепа тандем за приколка Krone кука за влечење Schmidt Дишло причепа тандем за приколка Krone
3
Контактирајте го продавачот
350 US$ EUR ≈ 328,60 €
Кука за влечење
Година 2006 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
разводник за палење за багер O&K O&K MH plus разводник за палење за багер O&K O&K MH plus разводник за палење за багер O&K O&K MH plus
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разводник за палење
Година 1995 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
пневматски компресор MAN EURO 3 за камион MAN TGA 460 пневматски компресор MAN EURO 3 за камион MAN TGA 460
2
Контактирајте го продавачот
250 US$ EUR ≈ 234,70 €
Пневматски компресор
Година 2003 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
стрела на багер O&K MH PLUS за багер O&K стрела на багер O&K MH PLUS за багер O&K
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стрела на багер
Година 1993 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
оска за камион влекач MAN TGA оска за камион влекач MAN TGA
2
Контактирајте го продавачот
350 US$ EUR ≈ 328,60 €
Оска
Година 2002 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Утоварна лопата
Година 2008 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
редуктор за движење DAF 13 / 47 80 D 407 за камион DAF 95 XF 430 редуктор за движење DAF 13 / 47 80 D 407 за камион DAF 95 XF 430 редуктор за движење DAF 13 / 47 80 D 407 за камион DAF 95 XF 430
3
Контактирајте го продавачот
650 US$ EUR ≈ 610,20 €
Редуктор за движење
Година 2001 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
250 US$ EUR ≈ 234,70 €
Хидраулична пумпа
Година 2007 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
650 US$ EUR ≈ 610,20 €
Диференцијал
Година 2006 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
кочница дебеломер Knorr-Bremse 81.50604.6501 за камион влекач MAN TGA
1
Контактирајте го продавачот
100 US$ EUR ≈ 93,88 €
Кочница дебеломер
Година 2006 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
спојлер за камион DAF Cf 75 спојлер за камион DAF Cf 75 спојлер за камион DAF Cf 75
3
Контактирајте го продавачот
280 US$ EUR ≈ 262,90 €
Спојлер
Година 2008 Километража Сила
Украина, Chernivtsi