Forkliftonline » GEO-MACHINERY
За нас
Мапа

GEO-MACHINERY

Контакти
Во продажба: 24 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Mgr inż. Łukasz Świeca
Mgr inż. Łukasz Świeca
Јазици: полски, руски, англиски
+48 695 41... Прикажи +48 695 414 388
+48 82 565 ... Прикажи +48 82 565 07 06
Адреса
Полска, Лублин, 20-824, Lublin, aleja Warszawska 131B
Локално време на дилерот: 09:39 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи GEO-MACHINERY
Филтер

24 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 8483 м/ч Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион за миење улици
Година 2003 Километража 114994 км Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 194382 км Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Мобилен компресор
Година 2007 Километража 8872 м/ч Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Стационарен воздушен компресор
Година 2006 Километража 7106 м/ч Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2012 Километража Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 4582 м/ч Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 11/2011 Километража 4048 м/ч Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 8852 м/ч Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 14973 м/ч Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 02/2007 Километража 355 м/ч Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 11500 м/ч Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2006 Километража Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 5625 м/ч Сила
Полска, Lublin