Forkliftonline » GLOBAL CONTRACTING AND TRADING FRANCE - GCTF
4.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

GLOBAL CONTRACTING AND TRADING FRANCE - GCTF

Контакти
Во продажба: 92 огласа
5 години на Forkliftonline
12 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
BESSAFI Rachid
BESSAFI Rachid
Јазици: арапски, француски, англиски
+33 6 22 67... Прикажи +33 6 22 67 11 12
HUSSEIN Mahmoud
HUSSEIN Mahmoud
Јазици: француски
+33 6 80 72... Прикажи +33 6 80 72 11 26
Адреса
Франција, Гранд Ест, 54000, NANCY, 4 Rue Piroux
Локално време на дилерот: 03:29 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи GLOBAL CONTRACTING AND TRADING FRANCE - GCTF
Филтер

92 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1995 Километража 6530 м/ч Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 1990 Километража 5045 м/ч Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2001 Километража 34040 м/ч Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 05/2006 Километража 429000 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2006 Километража 12600 м/ч Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 11/2015 Километража 245868 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 10 м³
Година 05/2008 Километража 254408 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 03/2013 Километража 310044 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 03/2012 Километража 309740 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 11/2011 Километража 413594 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 09/2001 Километража 203100 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа < 3.5т
Година 10/2017 Километража 198296 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбе фургон
Година 01/2015 Километража 179640 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1981 Километража Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 2011 Километража 18115 м/ч Сила
Франција, Nancy