Forkliftonline » Global Star Auto Traders (GSAT) Ltd
За нас
Мапа

Global Star Auto Traders (GSAT) Ltd

Контакти
Во продажба: 330 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Japan
Japan
Јазици: руски, англиски
+81 80-3217... Прикажи +81 80-3217-8662
Tanzania
Tanzania
+255 713 33... Прикажи +255 713 333 570
United Kingdom
United Kingdom
+44 7809 8... Прикажи +44 7809 827389
Адреса
Јапонија, 285-0914, Chiba ken, Inba gun,Shisui machi, Mabashi 406-4
Локално време на дилерот: 07:00 (JST)
Танзанија, Dar es Salaam, P.O.Box 2370
Локално време на дилерот: 01:00 (EAT)
Обединето Кралство, Англија, WC2H 9JQ, London, 71-75 Shelton Street
Локално време на дилерот: 23:00 (BST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Global Star Auto Traders (GSAT) Ltd
Филтер

330 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 79.790 €
Страничен придвижувач
Година 2010 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
33.100 US$ EUR ≈ 31.070 €
Далекусежен слагач
Година 2006 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража 5576 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
3.450 US$ EUR ≈ 3.239 €
Вилушкар на плин/бензин
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража 4000 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
51.500 US$ EUR ≈ 48.340 €
Автодигалка
Година 2004 Километража 216000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1999 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.300 €
Тркала трактор
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.610 €
Багер на тркала
Година 2011 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 44000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година 2023 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
142.000 US$ EUR ≈ 133.300 €
Автодигалка
Година 2007 Километража 74600 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Мотор
Година 2019 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
мотор Honda PCX160-KF47 160cc мотор Honda PCX160-KF47 160cc мотор Honda PCX160-KF47 160cc
3
Контактирајте го продавачот
1.950 US$ EUR ≈ 1.830 €
Мотор
Година 2022 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
109.000 US$ EUR ≈ 102.300 €
Булдожер
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken