Forkliftonline » Goosmann Baumaschinen GmbH
4.7
15 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Претпријатие
Оценки
15

Goosmann Baumaschinen GmbH

Контакти
Во продажба: 124 огласа
1 година на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Miriam Goosmann
Miriam Goosmann
Јазици: германски
Пон. - Пет. 07:00 - 17:00
Саб. 08:00 - 12:00
+49 173 25... Прикажи +49 173 2568031
+49 5941... Прикажи +49 5941 1678
+49 5941... Прикажи +49 5941 1637
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 49828, Neuenhaus, Dietrich Borggreve Straße 2
Локално време на дилерот: 10:49 (CEST)
Германија, Долна Саксонија, 49828, Neuenhaus, Dietrich-Borggreve-Straße, 2
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Goosmann Baumaschinen GmbH
Филтер

124 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг
Година 1995 Километража 11200 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2009 Километража 4790 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 13800 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 12748 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 18499 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грајфер
Година 2018 Километража Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друг дел на мотор
Година 2007 Километража Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 5600 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 13964 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2020 Километража 1240 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 58500 кг
Година 1999 Километража Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 20000 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8500 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1992 Километража Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грајфер
Година 2021 Километража Сила
Германија, Neuenhaus