Forkliftonline » GREDA, UAB
За нас
Мапа

GREDA, UAB

Контакти
Во продажба: 10 огласа
16 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Raimis
Raimis
Јазици: литвански, руски, англиски
+370 615 ... Прикажи +370 615 20707
Адреса
Литванија, Телшјај, LT-90150, Plungė, Stoties g.7F
Локално време на дилерот: 11:23 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи GREDA, UAB
Филтер

10 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Задна оска
Година 2010 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 60000 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Влечна приколка
Година 2007 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Полуприколка ладилник
Година 11/2005 Километража Сила
Литванија, Plungė
нови тркала трактор MTZ BELARUS 892 нови тркала трактор MTZ BELARUS 892
2
Контактирајте го продавачот
20.700 €
Тркала трактор
Година 03/2023 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Полуприколка ладилник
Година 01/2020 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
60 €
Оска
Година Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Амбулантно возило
Евро Euro 5
Година 05/2016 Километража 400000 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
80 €
Гума за камиони
Година Километража
Литванија, Plungė
оска BPW SAF 19.5 за полуприколка оска BPW SAF 19.5 за полуприколка оска BPW SAF 19.5 за полуприколка
3
Контактирајте го продавачот
80 €
Оска
Година 2010 Километража Сила
Литванија, Plungė