Forkliftonline » Gruma Nutzfahrzeuge GmbH
4.6
132 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Претпријатие
Оценки
132

Gruma Nutzfahrzeuge GmbH

Контакти
Во продажба: 1638 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Andreas Kröpfl
Andreas Kröpfl
Јазици: полски, турски, германски, италијански, шпански, англиски, албански
Пон. - Пет. 07:30 - 16:30
+49 821 780... Прикажи +49 821 780004465
+49 821 780... Прикажи +49 821 780003530
Kathrin.Nothofer
Kathrin.Nothofer
+49 821 780... Прикажи +49 821 780003383
Адреса
Германија, Баварија, 86316, Friedberg-Derching, Äußere Industriestraße 22
Локално време на дилерот: 23:25 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Gruma Nutzfahrzeuge GmbH
Филтер

1638 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.150 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 6144 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.150 € Без ДДВ
Јарболот виљушкар
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2015 Километража 7594 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража 8280 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража 5817 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2014 Километража 7468 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 2019 Километража 5409 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг
Година 2021 Километража 2024 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година 2020 Километража 14675 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 11614 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2014 Километража 13760 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2018 Километража 4243 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2009 Километража 4330 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2009 Километража 878 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2015 Километража 8028 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching