Forkliftonline » GSG - Nord GmbH
За нас
Мапа

GSG - Nord GmbH

Контакти
Во продажба: 5 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Malte Frensdorff
Malte Frensdorff
Јазици: германски, англиски
+49 171 35... Прикажи +49 171 3515150
+49 4407 99... Прикажи +49 4407 9999010
+49 4407 99... Прикажи +49 4407 9999011
Адреса
Германија, Хамбург, 26203, Wardenburg, Am Schlatt 28
Локално време на дилерот: 03:37 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи GSG - Nord GmbH
Филтер

5 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 3
Година 06/2006 Километража 9955 м/ч Сила
Германија, Wardenburg
терминал камион влекач Mafi MT30R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Терминал камион влекач
Носивост 30000 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 23610 км Сила
Германија, Wardenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 9178 м/ч Сила
Германија, Wardenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 5406 м/ч Сила
Германија, Wardenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 2012 Километража 322 м/ч Сила
Германија, Wardenburg