Forkliftonline » ООО Гура-Ландтехник
За нас
Мапа

ООО Гура-Ландтехник

Контакти
Во продажба: 20 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Микола Михайлович
Микола Михайлович
Јазици: украински, руски
+380 67 405... Прикажи +380 67 405 6960
+380 93 773... Прикажи +380 93 773 4146
+380 99 231... Прикажи +380 99 231 7193
Адреса
Украина, Киевска област, 08403, Переяслав-Хмельницкий, ул.Героев Днепра,48
Локално време на дилерот: 11:04 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ООО Гура-Ландтехник
Филтер

20 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
стрела на утоварувач Bobcat T40170 стрела на утоварувач Bobcat T40170 стрела на утоварувач Bobcat T40170
3
Контактирајте го продавачот
3.600 US$ EUR ≈ 3.386 €
Стрела на утоварувач
Година Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
41.600 US$ EUR ≈ 39.130 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 12436 м/ч Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 35.270 €
Комбајн за жито
Година 04/2001 Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
адаптер за пченка Kemper Champion 375
1
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 06/2007 Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
силажен комбајн Claas JAGUAR 840 силажен комбајн Claas JAGUAR 840
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.690 €
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија хидраулично
Година 1993 Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
комбајн за жито Claas Розборка Мега 208
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 07/1997 Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
адаптер за жито Claas С900 адаптер за жито Claas С900
2
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 05/2001 Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 06/2007 Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 05/2011 Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
комбајн за жито Claas LEXION 480 РОЗБОРКА комбајн за жито Claas LEXION 480 РОЗБОРКА
2
Контактирајте го продавачот
1 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 05/1999 Километража 7351 м/ч Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
адаптер за жито John Deere  930 Flex адаптер за жито John Deere  930 Flex адаптер за жито John Deere  930 Flex
3
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.406 €
Адаптер за жито
Година 2001 Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
комбајн за жито Claas Розборка LEXION 450-460
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 11/1997 Километража 5900 м/ч Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
мотор Mercedes-Benz OM 402 LA за комбајн за жито Claas Jaguar 840 мотор Mercedes-Benz OM 402 LA за комбајн за жито Claas Jaguar 840
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година 1997 Километража 6500 м/ч Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi