Forkliftonline » GVB-Handel Abt. Baumaschinen Handel
За нас
Мапа

GVB-Handel Abt. Baumaschinen Handel

Контакти
Во продажба: 42 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Herr Beckmann
Herr Beckmann
Јазици: германски, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
+49 172 27... Прикажи +49 172 2749901
+49 2597 20... Прикажи +49 2597 2072870
+49 2597 9... Прикажи +49 2597 939475
Адреса
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, D 48308, Senden, Mühlenstraße 17
Локално време на дилерот: 23:50 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи GVB-Handel Abt. Baumaschinen Handel
Филтер

42 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
399 €
Вилушки
Носивост 1800 кг
Година Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
7.999 €
Дизел вилушкар
Носивост 2700 кг
Година 1997 Километража 5890 м/ч Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
4.999 €
Вибро плоча
Година Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
999 €
Вибро набивач
Година 2019 Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
999 €
Вибро набивач
Година 2018 Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1993 Километража 8350 м/ч Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
1.499 €
Машина за сечење асфалт
Година 2017 Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
9.999 €
Греач на асфалт
Година 2007 Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
790 €
Мешалка за бетон
Година 2017 Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
8.999 €
Греач на асфалт
Година 2008 Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
9.999 €
Термо бункер за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
649 €
Бензински генератор
Година Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
8.999 €
Машина за полнење на шевови
Година 2008 Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
499 €
Бензински генератор
Година Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
2.499 €
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Германија, Senden