Forkliftonline » Hanselmann GmbH
4.7
51 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
51

Hanselmann GmbH

Контакти
Во продажба: 471 огласа
3 години на Forkliftonline
32 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Tengiz Orjonikidze
Tengiz Orjonikidze
Јазици: руски, грузиски, германски, англиски
+49 7951 2... Прикажи +49 7951 297060
+49 7951 29... Прикажи +49 7951 2970629
Herr Jan Hanselmann
Herr Jan Hanselmann
Јазици: германски, англиски
+49 7951 2... Прикажи +49 7951 297060
+49 7951 29... Прикажи +49 7951 2970629
Адреса
Германија, Баден-Виртемберг, 74564, Crailsheim, Rotebachring 39
Локално време на дилерот: 00:02 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Hanselmann GmbH
Филтер

471 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 2023 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 1500 кг
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2022 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 2023 Километража 130 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2023 Километража 170 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2023 Километража 270 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
172.000 € GBP 147.300 GBP
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг
Година 2023 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2023 Километража 125 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline