Forkliftonline » PGBWiI Hydrotech
3.2
9 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
9

PGBWiI Hydrotech

Контакти
Во продажба: 54 огласа
Телефонските броеви се проверени
Јазици: полски
Panie Dariuszu
Panie Dariuszu
Јазици: полски
+48 512 47... Прикажи +48 512 477 722
Адреса
Полска, Малополско, 30-733, Kraków, Ul. Obrońców Modlina 14
Локално време на дилерот: 22:46 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PGBWiI Hydrotech
Филтер

54 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.110 € PLN 74.000 PLN
Хидрауличен вилушкар
Година Километража Сила
Полска, Krakow
друга опрема за сервис за автомобили Durst D-SK 29/2 komora lakiernicza друга опрема за сервис за автомобили Durst D-SK 29/2 komora lakiernicza
2
Контактирајте го продавачот
28.200 € PLN 122.000 PLN
Друга опрема за сервис за автомобили
Година Километража Сила
Полска, Krakow
машина за фарбање машина за фарбање
2
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Машина за фарбање
Година Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
355.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
355.000 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
45.080 € PLN 195.000 PLN
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
40.000 € PLN 173.000 PLN
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Полска, Krakow
останата опрема за заварување Saw 1000 A Spawarka pół automat. Zestaw do spawania belek i blac останата опрема за заварување Saw 1000 A Spawarka pół automat. Zestaw do spawania belek i blac останата опрема за заварување Saw 1000 A Spawarka pół automat. Zestaw do spawania belek i blac
3
Контактирајте го продавачот
5.548 € PLN 24.000 PLN
Останата опрема за заварување
Година 1999 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
69,36 € PLN 300 PLN
Сврзувачки елементи
Година Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
305.800 € PLN 1.323.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2015 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
79.760 € PLN 345.000 PLN
Асфалтна база
Година Километража Сила
Полска, Krakow
друга опрема за мерење Stetter waga węzeł betoniarski друга опрема за мерење Stetter waga węzeł betoniarski
2
Контактирајте го продавачот
1.040 € PLN 4.500 PLN
Друга опрема за мерење
Година Километража Сила
Полска, Krakow
машина за производство на бетонски блокови машина за производство на бетонски блокови машина за производство на бетонски блокови
3
Контактирајте го продавачот
1.734 € PLN 7.500 PLN
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Полска, Krakow
редуктор за движење за опрема за мешање  sicoma mpc 1500/1000 редуктор за движење за опрема за мешање  sicoma mpc 1500/1000 редуктор за движење за опрема за мешање  sicoma mpc 1500/1000
3
Контактирајте го продавачот
15.420 € PLN 66.700 PLN
Редуктор за движење
Година Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
4.115 € PLN 17.800 PLN
Други работни делови
Година Километража Сила
Полска, Krakow