Forkliftonline » Haverhoek Trucks B.V.
3.8
13 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
13

Haverhoek Trucks B.V.

Контакти
Во продажба: 40 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Јазици: шпански, полски, германски, француски, англиски, холандски
+31 570 60... Прикажи +31 570 606 064
Gerrit Haverhoek
Gerrit Haverhoek
Јазици: шпански, германски, англиски, француски, холандски
+31 6 533... Прикажи +31 6 53334013
Piet Haverhoek
Piet Haverhoek
Јазици: германски, холандски
+31 6 517... Прикажи +31 6 51783800
Адреса
Холандија, Оверејсел, 7418 BG, Deventer, Zweedsestraat 6
Локално време на дилерот: 02:17 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Haverhoek Trucks B.V.
Филтер

40 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2001 Километража 21147 м/ч Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 14765 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 426394 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вакуум багер
Година 2007-04-23 Километража Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со вакуум
Зафатнина 14.4 м³
Година 2004 Километража 14400 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Носивост 6010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 475401 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Носивост 7420 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 376299 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прес-контејнер
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грајфер
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друг резервен дел за хидраулика
Година Километража Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2008 Километража 151208 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Носивост 24450 кг
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 485572 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6570 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 284459 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 315294 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Deventer