Forkliftonline » HB- Machinery
За нас
Мапа

HB- Machinery

Контакти
Во продажба: 16 огласа
Телефонските броеви се проверени
Hans Bekhuis
Hans Bekhuis
Јазици: англиски, холандски
+31 6 250... Прикажи +31 6 25048213
Адреса
Холандија, Оверејсел, 7651 NP, Tubbergen, Kloosteresweg 6
Локално време на дилерот: 09:35 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи HB- Machinery
Филтер

16 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Електричен вилушкар
Година 2009 Километража 5176 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
вилушкар на гас Hyster Heftruck S150A LPG-gas, hefvermogen 6750 kg. duplomast вилушкар на гас Hyster Heftruck S150A LPG-gas, hefvermogen 6750 kg. duplomast вилушкар на гас Hyster Heftruck S150A LPG-gas, hefvermogen 6750 kg. duplomast
3
Контактирајте го продавачот
5.995 €
Вилушкар на гас
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.350 €
Електричен вилушкар
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Вилушкар на три тркала
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Вилушкар на гас
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.450 €
Вилушкар на гас
Година 2000 Километража 8835 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2024 Километража 7464 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Вилушкар на три тркала
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Електричен вилушкар
Година 2006 Километража 3825 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Вилушкар на гас
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.550 €
Електричен вилушкар
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Вилушкар на гас
Година 2015 Километража 6400 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
5.850 €
Вилушкар на гас
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
450 €
Товарач на контејнери
Година Километража Сила
Холандија, Tubbergen