Forkliftonline » Height for Hire Ltd.
4.8
11 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
11

Height for Hire Ltd.

Контакти
Во продажба: 70 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Patrick McArdle
Patrick McArdle
Јазици: англиски
+353 87 797... Прикажи +353 87 797 5919
+353 1 691... Прикажи +353 1 691 4000
+353 1 691... Прикажи +353 1 691 4013
Адреса
Ирска, Co Meath, Ballybin Road, Ashbourne Business Centre
Локално време на дилерот: 01:20 (IST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Height for Hire Ltd.
Филтер

70 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2020 Километража 17 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 318 кг
Година 2007 Километража 550 м/ч Сила
Ирска, Dublin
хидраулична зглобна платформа Genie Z 34/22 N хидраулична зглобна платформа Genie Z 34/22 N
2
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 2006 Километража 700 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 227 кг
Година 2006 Километража 600 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 159 кг
Година 2008 Километража 500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 159 кг
Година 2008 Километража 350 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 250 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 1500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
ножична платформа JLG ES 1930 ножична платформа JLG ES 1930 ножична платформа JLG ES 1930
3
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 227 кг
Година 2007 Километража 500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 136 кг
Година 2008 Километража 600 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 454 кг
Година 2004 Километража 650 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 363 кг
Година 2005 Километража 500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
хидраулична зглобна платформа JLG 800 AJ хидраулична зглобна платформа JLG 800 AJ хидраулична зглобна платформа JLG 800 AJ
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2011 Километража 3500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 2006 Километража 4500 м/ч Сила
Ирска, Dublin