Forkliftonline » Heindl Handels GmbH company
За нас
Мапа

Heindl Handels GmbH company

Контакти
Во продажба: 71 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Lois Heindl
Lois Heindl
Јазици: германски, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
+43 664 12... Прикажи +43 664 1252682
Адреса
Австрија, Виена, A-1010, Wien, Marc Aurel Strasse 4/9
Локално време на дилерот: 00:29 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Heindl Handels GmbH company
Филтер

71 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Палетен вилушкар
Година 2013 Километража 500 м/ч Сила
Австрија, Vienna
тежок вилушкар Kalmar FRONT FORKLIFT тежок вилушкар Kalmar FRONT FORKLIFT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година 1998 Километража 22000 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Страничен вилушкар
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на дрво
Година 1982 Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за лупење кора од дрво
Година Километража Сила
Австрија, 1010 Wien
пила со повеќе сечила Raimann VarioRip 310
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со повеќе сечила
Година 05/2014 Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Циркуларна пила
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пренослива пилана
Година Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дробилка за дрво
Година 2004 Километража 12000 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пилана
Година 2006 Километража Сила
Австрија, Vienna
дробилка за дрво Blümlinger RSH дробилка за дрво Blümlinger RSH дробилка за дрво Blümlinger RSH
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дробилка за дрво
Година Километража Сила
Австрија, Vienna
друга цистерна BTS Storage tank друга цистерна BTS Storage tank
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга цистерна
Година Километража Сила
Австрија, Vienna
вибрационо сито Vibrating sieve RUDNICK@€NNERS вибрационо сито Vibrating sieve RUDNICK@€NNERS
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационо сито
Година Километража Сила
Австрија, Vienna