Forkliftonline » Heisterkamp Used Trucks
4.1
132 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
132

Heisterkamp Used Trucks

Контакти
Во продажба: 38 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
+31 541 58... Прикажи +31 541 589 103
Sem Heerink
Sem Heerink
Јазици: германски, холандски, англиски
+31 6 551... Прикажи +31 6 55154103
Адреса
Холандија, Оверејсел, 7575, Oldenzaal, Hanzepoort 25E
Локално време на дилерот: 09:40 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Heisterkamp Used Trucks
Филтер

38 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Камион-контејнер
Носивост 14530 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 998000 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Камион влекач
Носивост 16730 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1408800 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион влекач
Носивост 5000 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 624239 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион влекач
Носивост 42800 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 840397 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
47.950 €
Камион влекач
Носивост 11640 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 276224 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
18.990 €
Камион влекач
Носивост 19648 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 219036 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Камион влекач
Носивост 10400 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1512313 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Камион кипер
Носивост 18200 кг Евро Euro 3
Година 1999 Километража 425289 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 17770 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 588392 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Автодигалка
Носивост 7480 кг Евро Euro 1
Година 1987 Километража 683743 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Камион-цистерна
Носивост 15110 кг Евро Euro 1
Година 1999 Километража 674409 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Камион влекач
Носивост 10390 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 747940 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион-контејнер
Носивост 15900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 817346 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Камион кипер
Носивост 5475 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 80834 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион влекач
Носивост 11706 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 347350 км Сила
Холандија, Oldenzaal