Forkliftonline » "Heliopol" Sprzedaż Urządzeń Rolniczych
За нас
Мапа

"Heliopol" Sprzedaż Urządzeń Rolniczych

Контакти
Во продажба: 41 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Bartosz
Bartosz
Јазици: полски
+48 604 13... Прикажи +48 604 135 845
+48 695 21... Прикажи +48 695 212 536
Адреса
Полска, Великополско војводство, 64-600, Oborniki Wlkp., Bogdanowo 36
Локално време на дилерот: 00:34 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи "Heliopol" Sprzedaż Urządzeń Rolniczych
Филтер

41 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.730 € PLN 77.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 415000 км Сила
Полска, Drzonek
Контактирајте го продавачот
2.417 € PLN 10.500 PLN
Приколка платформа
Носивост 2350 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 110000 км Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1200000 км Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 26.69 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 428000 км Сила
Полска, Drzonek
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
17.270 € PLN 75.000 PLN
Мини багер
Година 2018 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
3.223 € PLN 14.000 PLN
Полуприколка со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
11.280 € PLN 49.000 PLN
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1300000 км Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 900000 км Сила
Полска, Drzonek
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 620000 км Сила
Полска, Drzonek
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина
Година 1972 Километража 45000 км Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 850000 км Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 500000 км Сила
Полска, Drzonek