Forkliftonline » Henders GmbH
5.0
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

Henders GmbH

Контакти
Во продажба: 49 огласа
16 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
+49 172 52... Прикажи +49 172 5238792
+49 521 52... Прикажи +49 521 5216103
+49 521 52... Прикажи +49 521 5216105
Адреса
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, 33602, Bielefeld, Luisenstrasse 17
Локално време на дилерот: 10:33 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Henders GmbH
Филтер

49 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 520000 км Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година 2000 Километража 7200 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационо сито
Година 1999 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационо сито
Година 1992 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 14900 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14460 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година 2010 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 15188 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
гума за камиони Dunlop E91 гума за камиони Dunlop E91
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гума за камиони
Година Километража
Германија, Bielefeld
гума за камиони Solideal MPT гума за камиони Solideal MPT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гума за камиони
Година Километража
Германија, Bielefeld
гума за камиони Alliance A 606 EM гума за камиони Alliance A 606 EM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гума за камиони
Година Километража
Германија, Bielefeld
гума за камиони Dunlop SP T9 EM гума за камиони Dunlop SP T9 EM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гума за камиони
Година Километража
Германија, Bielefeld
гума за камиони Dunlop SP T9 EM гума за камиони Dunlop SP T9 EM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гума за камиони
Година Километража
Германија, Bielefeld
гума за камиони Barum BT 200 Road гума за камиони Barum BT 200 Road
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гума за камиони
Година Километража
Германија, Bielefeld
гума за камиони Semperit EURO-STEEL гума за камиони Semperit EURO-STEEL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гума за камиони
Година Километража
Германија, Bielefeld