Forkliftonline » Hendriks Machinery B.V.
4.6
15 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
15

Hendriks Machinery B.V.

Контакти
Во продажба: 23 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Joop Hendriks
Joop Hendriks
Јазици: англиски, холандски
+31 6 153... Прикажи +31 6 15323830
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 5466 AB, Veghel, Eisenhowerweg 31
Локално време на дилерот: 09:49 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Hendriks Machinery B.V.
Филтер

23 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Багер на тркала
Година 2001 Километража 9336 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
31.950 €
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 8598 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
36.750 €
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража 8166 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Багер гасеничар
Година Километража 10522 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
67.500 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 8749 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2827 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 10326 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Валјак за асфалт
Година Километража 1154 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
44.950 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 5418 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
31.950 €
Багер гасеничар
Година 1995 Километража 9756 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Мини дампер
Носивост 5000 кг
Година 2000 Километража 4725 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
67.500 €
Багер гасеничар
Година Километража 8263 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
41.950 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 757 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
42.950 €
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 10027 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2723 м/ч Сила
Холандија, Veghel