Forkliftonline » Hennersdorf-Nutzfahrzeuge
4.5
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

Hennersdorf-Nutzfahrzeuge

Контакти
Во продажба: 6 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Eugen Hennersdorf
Eugen Hennersdorf
Јазици: германски, англиски
+49 170 29... Прикажи +49 170 2960755
+49 3731 2... Прикажи +49 3731 210426
+49 3731 2... Прикажи +49 3731 210437
Адреса
Германија, Саксонија, 09599, Freiberg, Dresdner Str. 35
Локално време на дилерот: 10:54 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Hennersdorf-Nutzfahrzeuge
Филтер

6 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.932 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2021-01 Километража 204392 км Сила
Германија, Freiberg
Контактирајте го продавачот
83.062 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 346356 км Сила
Германија, Freiberg
Контактирајте го продавачот
10.591 € Со вклучен ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 18260 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Германија, Freiberg
Контактирајте го продавачот
10.591 € Со вклучен ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 18260 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Германија, Freiberg
Контактирајте го продавачот
28.084 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 35.98 м³
Година 2018 Километража 296681 км Сила
Германија, Freiberg
Контактирајте го продавачот
2.261 € Со вклучен ДДВ
Каросерија со церада
Носивост 15750 кг Зафатнина 48 м³
Година 2008 Километража Сила
Германија, Freiberg