Forkliftonline » Hesselink Trucks BV
4.3
69 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
69

Hesselink Trucks BV

Контакти
Во продажба: 123 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Christel Hesselink
Christel Hesselink
Јазици: германски, холандски, англиски
+31 74 349... Прикажи +31 74 349 4255
John Hesselink
John Hesselink
Јазици: германски, холандски, англиски
+31 6 105... Прикажи +31 6 10500123
Адреса
Холандија, Оверејсел, 7597 NV, Saasveld, Loodijk 1
Локално време на дилерот: 09:47 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Hesselink Trucks BV
Филтер

123 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.400 €
Камион влекач
Носивост 10761 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 982370 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Комбе фургон
Носивост 922 кг Евро Euro 5
Година 2016 Километража 189998 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 745800 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 706050 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Камион со завеса
Носивост 4620 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 650020 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Камион влекач
Носивост 11662 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 811300 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион влекач
Носивост 12770 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 1008090 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион влекач
Носивост 11704 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 830730 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Камион влекач
Носивост 11973 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 769400 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Мултилифт контејнер
Зафатнина 24 м³
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Подвижен под
Носивост 34520 кг Зафатнина 92 м³
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Камион влекач
Носивост 10470 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 791330 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Полуприколка ладилник
Носивост 28700 кг
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Цистерна за транспорт на храна
Носивост 36310 кг Зафатнина 35.4 м³
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион влекач
Носивост 13244 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 865500 км Сила
Холандија, Saasveld