За нас
Мапа

HIT

Контакти
Во продажба: 19 огласа
17 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Marek Orlikowski
Marek Orlikowski
+48 34 325 ... Прикажи +48 34 325 45 15
+48 602 53... Прикажи +48 602 533 950
Јазици: шпански, англиски
+48 668 63... Прикажи +48 668 636 651
Адреса
Полска, Шлезија, 42-202, Czestochowa Wola Kiedrzyńska, ul. Mykanowska 125
Локално време на дилерот: 09:42 (CEST)
Полска, Шлезија, Częstochowa
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи HIT
Филтер

19 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 1995 Километража 564000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 439439 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Евро Euro 1 Суспензија со пружина
Година 1980 Километража 48240 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Друга железничка опрема
Година 1980 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2
Година 1993 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Влечен валјак
Година 1979 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
25.820 € PLN 110.000 PLN
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 41460 км Сила
Полска, Częstochowa
мотор Deutz BF6M 1013 за багер мотор Deutz BF6M 1013 за багер мотор Deutz BF6M 1013 за багер
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година 2008 Километража Сила
Полска, Częstochowa
мотор Deutz BF6M 1013 за камион монтирани кран мотор Deutz BF6M 1013 за камион монтирани кран мотор Deutz BF6M 1013 за камион монтирани кран
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 3500 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Мотор
Година 1987 Километража 850 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1985 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
60.090 € PLN 256.000 PLN
Сито на барабан
Година 2007 Километража 3930 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
14.790 € PLN 63.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 1989 Километража 2631 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
59.850 € PLN 255.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2017 Километража 375694 км Сила
Полска, Częstochowa