Forkliftonline » H.J. Kraaij B.V.
5.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

H.J. Kraaij B.V.

Контакти
Во продажба: 11 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
H.J. Kraaij
H.J. Kraaij
Јазици: англиски
+31 6 535... Прикажи +31 6 53592080
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 3862 PK, Nijkerk, Bulderweg 10
Локално време на дилерот: 10:31 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи H.J. Kraaij B.V.
Филтер

11 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража 11000 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 01/2001 Километража Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 38700 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Камион монтирани кран
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Полуприколка со рамна платформа
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 35440 кг
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 40200 кг
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 39100 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Каросерија со рамна платформа
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Nijkerk