Forkliftonline » HKL BAUMASCHINEN
4.5
166 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
166

HKL BAUMASCHINEN

Контакти
Во продажба: 56 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Roman Steffens
Roman Steffens
Јазици: словенечки, шпански, руски, полски, германски, француски, англиски
Пон. - Чет. 07:00 - 16:00
Пет. 07:00 - 15:00
+49 1515 38... Прикажи +49 1515 3809579
+49 40 538... Прикажи +49 40 53802333
Roman Steffens
Roman Steffens
Јазици: германски, англиски
+49 171 76... Прикажи +49 171 7666357
+49 40 538... Прикажи +49 40 53802237
Адреса
Германија, Бранденбург, 16928 , Falkenhagen, Fürststücken 4
Локално време на дилерот: 00:35 (CEST)
Германија, Бранденбург, Falkenhagen
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, 44379, Dortmund, Bünnerhelfstraße 12
Германија, Баварија, 87437, Kempten, Daimlerstraße 50
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи HKL BAUMASCHINEN
Филтер

56 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2017 Километража 2733 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
47.300 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2016 Километража 2453 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2016 Километража 2616 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
31.350 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 1879 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
23.650 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 1832 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
21.450 € Без ДДВ
Дизел генератор
Година 2021 Километража 1590 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
96.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 1944 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Дизел генератор
Година 2016 Километража 5848 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
46.200 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2014 Километража 3315 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 2013 Километража 1665 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
12.650 € Без ДДВ
Дробилка за дрво
Година 2016 Километража 882 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2644 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 69189 км Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Дизел генератор
Година 2016 Километража 5558 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 2013 Километража 1173 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2018 Километража 2356 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen