Forkliftonline » HOFA - HOFMAN s.r.o.
4.8
20 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
20

HOFA - HOFMAN s.r.o.

Контакти
Во продажба: 3 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Petr Hofman
Petr Hofman
+420 602 57... Прикажи +420 602 577 427
+420 725 00... Прикажи +420 725 000 170
Адреса
Чехија, Оломоучки крај, 77900 , Olomouc, Železniční 591/10
Локално време на дилерот: 03:38 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи HOFA - HOFMAN s.r.o.
Филтер

3 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.815 € CZK 198.000 CZK
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 1425 м/ч Сила
Чехија, Olomouc
Контактирајте го продавачот
13.340 € CZK 338.000 CZK
Камион кипер
Носивост 6960 кг
Година 2003 Километража 269340 км Сила
Чехија, Olomouc
Контактирајте го продавачот
45.390 € CZK 1.150.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 23102 м/ч Сила
Чехија, Olomouc