Forkliftonline » HOLMER Maschinenbau GmbH
4.5
15 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
15

HOLMER Maschinenbau GmbH

Контакти
Во продажба: 117 огласа
3 години на Forkliftonline
49 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Robert Scharf
Robert Scharf
Јазици: германски, англиски
+49 9451 93... Прикажи +49 9451 93033416
+49 170 63... Прикажи +49 170 6375836
Валерий Хорн
Валерий Хорн
Јазици: руски, естонски, казашки
+49 171 56... Прикажи +49 171 5637480
+49 9451 93... Прикажи +49 9451 93033474
+49 9451 93... Прикажи +49 9451 9303313474
Bogdan
Bogdan
Јазици: руски, украински, романски
+373 691 6... Прикажи +373 691 66 223
+380 96 767... Прикажи +380 96 767 7669
Прикажи се
Адреса
Германија, Баварија, D- 84069, Schierling/Eggmühl, Regensburger Str. 20
Локално време на дилерот: 09:07 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи HOLMER Maschinenbau GmbH
Филтер

117 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Regelmagnet Linde за дизел вилушкар Regelmagnet Linde за дизел вилушкар Regelmagnet Linde за дизел вилушкар
3
Контактирајте го продавачот
100 € Без ДДВ
Резервни делови
Година Километража Сила
Германија, 84069 Schierling
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2019 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 7230 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
сензор 0-100bar MBS 3250 060G1867 / 1024021054 сензор 0-100bar MBS 3250 060G1867 / 1024021054 сензор 0-100bar MBS 3250 060G1867 / 1024021054
3
Контактирајте го продавачот
30 € Без ДДВ
Сензор
Година Километража Сила
Германија, 84069 Schierling
Контактирајте го продавачот
2 € Без ДДВ
Ламбичка
Година Километража Сила
Германија, 84069 Schierling
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
285 € Без ДДВ
Хидраулична пумпа
Година Километража Сила
Германија, 84069 Schierling
Xenon Lampe  Hella D2S 35W 85V 4300K 8GS 007 949-261 / 1026023606 Xenon Lampe  Hella D2S 35W 85V 4300K 8GS 007 949-261 / 1026023606
2
Контактирајте го продавачот
16 € Без ДДВ
Друг резервен дел за електрика
Година Километража Сила
Германија, 84069 Schierling
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2022 Километража 1550 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2023 Километража 655 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2014 Километража 5430 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Holmer Terra Felis 2 - 2012 комбајн за репка Holmer Terra Felis 2 - 2012 комбајн за репка Holmer Terra Felis 2 - 2012
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2012 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2017 Километража 5100 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Holmer RRL 200eco - 2017 комбајн за репка Holmer RRL 200eco - 2017 комбајн за репка Holmer RRL 200eco - 2017
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2017 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
релеј 0185-46003-1-003 100bar / 1023024879 релеј 0185-46003-1-003 100bar / 1023024879 релеј 0185-46003-1-003 100bar / 1023024879
3
Контактирајте го продавачот
30 € Без ДДВ
Релеј
Година Километража Сила
Германија, 84069 Schierling