Forkliftonline » Houffalize Trading SA
4.6
32 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
32

Houffalize Trading SA

Контакти
Во продажба: 66 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: германски, холандски, англиски
+32 61 23 ... Прикажи +32 61 23 00 80
+32 61 46 ... Прикажи +32 61 46 82 91
Nicolas Jourdan
Nicolas Jourdan
Јазици: француски, англиски
+32 496 69 ... Прикажи +32 496 69 57 92
Taoufyq El Ahrache
Taoufyq El Ahrache
Јазици: француски, англиски
+32 473 24 ... Прикажи +32 473 24 54 19
Адреса
Белгија, Луксембург, 6661, MONT (Houffalize), Aux Chéras - Route du Vieux Chêne
Локално време на дилерот: 09:46 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Houffalize Trading SA
Филтер

66 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2001 Километража 9990 м/ч Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Тежок вилушкар
Година Километража 2205 м/ч Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион-шасија
Година 1992 Километража 495000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Година 2015 Километража Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 260000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 322000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 390000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Година 1999 Километража Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Подвижен под
Година 2009 Километража Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 440000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 346000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 1975 Километража Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 218000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 644430 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)