Forkliftonline » P.P.H.U. Artur Hucaluk
4.7
47 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
47

P.P.H.U. Artur Hucaluk

Контакти
Во продажба: 85 огласа
14 години на Forkliftonline
34 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Artur Hucaluk
Artur Hucaluk
Јазици: украински, романски, руски, полски, италијански, германски, француски, англиски
+48 602 69... Прикажи +48 602 699 051
Адреса
Полска, Долна Шлезија, 57-350, Kudowa Zdrój, ul. Słone 23
Локално време на дилерот: 02:48 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи P.P.H.U. Artur Hucaluk
Филтер

85 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2014 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2014 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година Километража 5455 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 1414 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2010 Километража 11011 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
тркала трактор New Holland  T 8.435 HD SMARTTRAX - 2024 ROK - 2 h тркала трактор New Holland  T 8.435 HD SMARTTRAX - 2024 ROK - 2 h
2
Контактирајте го продавачот
299.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
218.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 717 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 1009 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Forkliftonline